Dusty Revenge : Co-Op EditionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde PD Design Studio tarafından geliştirilen Dusty Revenge : Co-Op Edition adlı oyununun demo sürümünü buradan indirebilirsiniz. Dusty revenge co-op edition oyunu  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunda intikamını alabilmek için bir kahramanı yöneteceksiniz. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dusty revenge co-op edition oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Konu çok ilginç karakterimiz intikamını alabilmek için zorlu görevlere atlayış yapacak.

Dusty Revenge : Co-Op Edition

Dusty revenge co-op edition oyununun görsel efektleri daha çok flash oyunlara benziyor. Mekanlar ve karakterler biraz çocuksu. nu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM, 512 mb ekran kartı ve 3000 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dusty revenge co-op edition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dusty Revenge Co-Op Edition Oyun indir