eastern road gpOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde K-Tech Development Team tarafından geliştirilen “Eastern Road GP” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkı ile sizlere sunuyoruz. Eastern road gp oyunu, araba yarış oyunları içerisindeki yerini almıştır. Eski tip amerikan arabalarıyla heyecanlı bir yarışa hazır olun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Eastern Road GP oyununun demo sürümünü indirdikten sonra kendinize bir tane araba seçerek yarışa dahil olun. Oyunda 6 farklı amerikan arabası mevcut. Bunlardan birini özelliklerine bakarak seçin ve yarışlardan birinci çıkmak için elinizden gelen her şeyi yapın.

eastern road gp oyunu

Eastern road gp oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mekan ve araba tasarımları oyuna iyi aktarılmış. Ses efektleri ise oyunu daha farklı bir boyuta taşıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız P3 1.3 GHz işlemci, 256 MB Ekran Kartı, 128 Ram ve 375 Mb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Eastern Road GP oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyuun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Eastern Road GP Oyun indir