Elite ForcesOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Activision tarafından geliştirilen Elite Forces adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Elite forces oyunusavaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Güzel bir savaş oyununa hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Elite forces oyunu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda 8 harita ve 50’den fazla silah bulunuyor. Savaş güçleri içerisinde Sniper, Makinalı, pompalı, tabanca bulunuyor. Oyun da 7 adet mod bulunuyor. Bu modlar arasında Takım modu, Virüs modu, Direniş modu, Kule Savunma modu, Av modu, Tur bazlı mod ve Ölüm modu bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile oyunu online bir şekilde oynayabilirsiniz.

Elite Forces

Elite forces oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve canavarlar oldukça iyi durumda. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel 2.2 GHz işlemci, 2 GB RAM, GeForce 6800GT 256 MB of RAM ekran kartı ve 3.5 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine elite forces oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Elite Forces Oyun indir