enslaved odyssey to the west Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ninja Theory tarafından geliştirilen “ENSLAVED: Odyssey to the West” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Enslaved odyssey to the west oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Savaş ve yıkım üzerine kurulmuş bir macera. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Enslaved odyssey to the west oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. İnsan ırkının sonu yıkım ve savaşlarla sona yaklaşıyor. Hayatta kalmak için elinizden geleni yapmanız gerekli. Genç 1 kadın, köle gemisi tarafından hapsedilmiştir. Buradan kaçmanız gerekli.

enslaved odyssey to the west

Enslaved odyssey to the west oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, Nvidia Geforce 9600 ekran kartı ve 12 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine enslaved odyssey to the west oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: ENSLAVED Odyssey to the West Oyun indir