Europa universalis 4 art of warOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Paradox Development Studio tarafından geliştirilen Europa Universalis 4 Art of War adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Europa universalis 4 art of war oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Savaş ve strateji bir arada. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Europa universalis 4 art of war oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Ordunun tüm kontrolü sizlerin elinde olacak. Oyunumuz Napolyon Döneminde geçiyor. Fetih haritaları üzerinde hareket edeceksiniz. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Europa universalis 4 art of war

Europa universalis 4 art of war oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel® Pentium® IV 2.4 GHz işlemci, 2 GB Ram , NVIDIA® GeForce 8800 ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine europa universalis 4 art of war oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Europa Universalis 4 Art of War Oyun indir