f1 2012Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Codemasters ve Birmingham firmaları tarafından hazırlanan F1 2012 adlı oyunun demo sürümünü ile karşınızdayız. F1 2012 oyunu adından da anlaşılacağı üzere araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

F1 2012 oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda 24 farklı yarış ve 16 farklı araba mevcut. Bu seçeneklerden kendinize en uygununu seçerek yarışmaya başlayabilirsiniz. Burada rakipleriniz hiç yabana atılacak kişiler değil. Yarışmacılar içerisinde Fernando Alonso, Lewis Hamilton ve Sebastian Vettel gibi ünlü karakterler var.

f1 2012 oyunu

Yukarıdaki erkan görüntüsünden de anlaşılacağı üzere f1 2012 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise oyuna farklı bir tarz getirmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA Geforce 8600 ekran kartı ve 15 GB HD alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize F1 2012 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun deom sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfdaki sağ menüde bulunan oyun indirme linki kullanmanız gerekiyor.

Download: F1 2012 Oyun indir