Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Spiders Studio firması tarafından geliştirilen Faery: Legends of Avalon oyunu ile karşınızdayız. Faery: Legends of Avalon oyunu online oyunlar içerisinde yer almaktadır. Faery: Legends of Avalon oyununu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki downlaod linkini kullanın.

Faery: Legends of Avalon oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna dahil olun. Faery’ler insanlarla huzurlu bir şekilde yaşamaktaydı. Taki insanlar onları dışlamaya başlayasaya kadar. Büyücüleri yöneten lider King Oberon Faery insanların dünyasından çıkartarak. Büyülü bir dünyaya götürdü. Ancak Faery dünyasını oluşturan büyülü diyarlar yavaşça, birer birer ortadan kayboluyordu. İşte oyunumuzda böylelikle başlıyor.

Faery: Legends of Avalon oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorsanız INTEL Dual-Core 2 GHz işlemci, 2 GB Ram, 256 MB ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Faery: Legends of Avalon oyununu önerebiliriz. Faery: Legends of Avalon oyununun demo sürümünü aşağıdaki linkten temin edin.

Download: Faery Legends of Avalon Oyun indir