far cry 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Far Cry 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Far Cry 2 oyunu , Far Cry indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Fry Cry oyunun bu serisinde maceraya bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Sizleri daha fazla meraklandırmadan “Far Cry 2” oyununun incelemesiyle başbaşa bırakalım.

Far Cry 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Far Cry 2‘ de, Afrika’nın ortasında ülke içinde yaşanan iç savaşı konu almaktadır. Oyundaki amacımız bu iç karışıklığı sona erdirmek. Bunun için Far Cry 2 oyununda elimizden geleni yapmamız gerekmekte.

far cry 2

Far Cry 2 oyununda çok farklı silah gücünüz olacaktır. Far Cry 2 oyunundaki karekterimiz bu silah satıcılarının yaptığı zulüm ve haksızlığa son vermek için var gücüyle çalışacak. Far Cry 2 oyunundaki ses ve görüntü efektleri birinci seride olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.

far cry 2

Far Cry 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel 2.8 ghz işlemci, Ati Redoen X1600 grafikli kart , 1 Gb Ram ve 6 gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Far Cry 2 oyununu oynarken zamanın farkına varamıyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Far Cry 2 Oyununu önerebilirim. Far Cry 2 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Far Cry 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download: Far Cry 2 Oyun indir