Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Astragon firması tarafından geliştirilen Farming Simulator 2009 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Farming Simulator 2009 oyunu, simülasyon oyunları içerisinde kendine yer bulmaktadır. Oyunda size verilen toprakları ekip biçerek en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Farming simulator 2009 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyun göründüğü kadar kolay değil. Ağır iş makinelerini kullanmayı öğrenmek biraz zamanınızı alacak. İster modern bir çiftlik kurabilir, isterseniz de eski tip makinelerle sıradan bir çiftlik oluşturabilirsiniz. Ekinlerinizi yetiştirerek onları satın ve mali durumunuzu iyileştirin.

Farming simulator 2009 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Tarım makinelerin efektleri neredeyse gerçeğinin aynısı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3.0 GHz işlemci, Geforce 7600 GT 256 MB ekran kartı, 1.5 GB Ram ve 1 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Farming Simulator 2009 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi etkileyici. Farming Simulator 2009 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Farming Simulator 2009 Oyun indir