Farming Simulator 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde GIANTS Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 2013 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Farming Simulator 2013 oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Farming Simulator yeni yıla bomba gibi gireceğe benziyor. Eğer tarla ile uğraşma gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız oyunumuzun yeni sürümünü mutlaka denemenizi öneririm. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Farming Simulator 2013 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyundaki amacımız gayet basit tarlamızdan en yüksek geliri elde etmek ve çiftliğimizi domino gibi çalıştırarak en yüksek geliri elde etmek. Bunun için size gereken tüm araç ve gereçler oyunda sunulmuş durumda. Gelirinizi iyi kullanarak çiftliğinizi büyütün. Farming Simulator 2011 göre daha geliştirilmiş.

farming simulator 2013 oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere farming simulator 2013 oyununun bu sürümünde grafikten sorunlu kişiler iyi iş çıkarmış. Ses efektleri ise oyuna daha iyi adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz Intel işlemci, 1 GB RAM, Nvidia Geforce 7600 Serisi ekran kartı ve 2 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Farming Simulator 2013 oyununu önerebilirim. Farming Simulator 2013 oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download : Farming Simulator 2013 Oyun indir