Fifa 15Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EA Canada, Electronic Arts tarafından geliştirilen “Fifa 15” adlı oyunun demosunu sizlerle paylaşacağız. Merakla beklenen seri sonunda geldi. Fifa 2015 oyunu, fifa indir kategorisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü ilerleyen zamanlar içerisinde incelememizin sonunda vereceğimiz bağlantı linkinden ken bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Fifa 15 oyununun demo sürümünü sitemizden indirdikten sonra menü ayarlarlamalarını yaparak oyunumuza geçebilirsiniz. Peki oyunda hangi takımlar var ? Liverpool, Manchester City, Chelsea, Borussia Dortmund, Boca Juniors, Napoli, Barcelona ve PSG gibi takımlara yer verilmiş. Futbolcuların tepkileri daha iyi tasarlanmış.

Fifa 15

Fifa 15 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı olmuş. Futbolcuların tasarımları etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Quad Q6600 işlemci, 4 GB RAM, GTX 650 ekran kartı ve 15 GB sabit disk gibi sistem özelliklerine ihtiyacınız olacak

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Fifa 2015 oyununu önerebiliriz. Fifa 15 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için yakın aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download:Fifa 15 Oyun indir