Fifa 2014Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Electronic Arts Sports tarafından geliştirilen “Fifa 2014” adlı oyunun demosunu sizlerle paylaşacağız. Fifa 2014 oyunu, fifa indir kategorisinde yer almaktadır. Oyunumuz yakında raflarda yer alacağı oyun üreticisi tarafından duyuruldu. Oyunun demo sürümünü ilerleyen zamanlar içerisinde incelememizin sonunda vereceğimiz bağlantı linkinden ken bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Fifa 2014 yeni sürümü ile konaminin ürettiği pes serisini geçebilecek mi çok tartışılıyor. Özellikle yeni çıkacak olan fifa 2014 deki Pure Shot özelliği futbol oyunlarından hoşlananları çok heyecanlandıracağa benziyor. Peki Pure Shot özelliği nedir ? Pure Shot özelliği sayesinde oyuncular şut çekerken, en iyi hedef için açı otomatik olarak ayarlanıyor olacak. Yani topa hangi açıdan vurulduğundan çok, hangi pozisyon ve şiddette vurulduğu etkili olacak.

Fifa 2014 Oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere Fifa 2014 oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve stat tasarımları etkileyici olmuş. Ses efektleri ise diğer serilerde olduğu gibi futbol ambiyansını yaşatıyor. Fifa 2014 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core2 Duo@ 2.4Ghz işlemci, 2 Gb RAM ve NVIDIA GEFORCE 8800 GT ekran kartı gibi sistem özelliklerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Fifa 2014 oyununu önerebiliriz. Fifa 2014 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Fifa 2014 oyununu indirmek için yakın zaman içerisinde vereceğimiz demo indirme linkini kullanabileceksiniz.

Download: Fifa 2014 Oyun indir