Fifa Manager 13Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Bright Future ve Electronic Arts ikilisinin geliştirdiği “Fifa Manager 13” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Fifa Manager 13 oyunu, fifa manager kategorisinde bulunan bir oyundur. Serinin bu sürümünde farklı stratejiler uygulayarak takımınızı şampiyon yapmaya çalışacaksınız. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bulunan oyun indir linkini kullanın.

Fifa Manager 13 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuzun bu serisinin demo sürümünde Avusturya, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya ve İsviçre gibi liglere yer verilmiş. Bu liglerden kendinize bir takım seçerek managerliğini yapmaya başlayın. İyi bir takım kurarak rakiplerinizi yenin ve dünya markası olmaya çalışın.Fifa Manager 13 oyununda 3d modu da mevcuttur.

Fifa Manager 13 Oyunu

Oyunun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel Core2 Duo@ 2.4Ghz işlemci, 2 GB Ram ve NVIDIA GeForce 6600 256 MB video kart gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonu olarak fifa manager kategorisinde oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine fifa manager 13 oyununu bir alternatif olarak önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Fifa Manager 13 Oyun indir