Football Manager 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2013 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunacağız. Football Manager 2013 oyunu Football Manager indir kategorisinde yer alan bir oyundur. Futbol simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunseverler için ideal bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Football Manager 2013 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra ayarlamaları yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda bir takım seçerek onun teknik direktör görevini üstleneceksiniz. Bunun için sizlere 900’den fazla özellik sunulmuş. Oyunda ulusal istersenizde uluslararası müsabakalara katılacaksınız. Bunun için iyi bir manager olmanız gerekiyor.

Football Manager 2013

Football Manager 2013 oyununun görsel ve ses efektleri diğer manager oyunlarında olduğu gibi başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2,2 GHz işlemci, 1.0 gb ram, 128 mb ekran kartı ve 2 gb sabit disk sürücüne ihtiyacınız olacak. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Sonuç olarak futbol manager oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Football Manager 2013 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan saydaki sağ menüden oyun indir bağlantı linkini kullanarak bilgisayarınıza oyunu indirebilirsiniz.

Download: Football Manager 2013 Oyun indir