Football Manager 2014Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2014 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunacağız. Football Manager 2014 oyunu Football Manager indir kategorisinde yer alan 1 oyundur. Manager oyunlarının bu serisi uzun süredir bekleniyordu.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Football Manager 2014 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra ayarlamaları yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzun bu serisi bir çok yenilik ile karşımıza çıkıyor. Kendi takımını elinizdeki bütçe doğrultusunda istediğiniz gibi kurabileceksiniz. Oyunu ister arkadaşlarınız ile isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

football manager 2014 oyunu

Football Manager 2014 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 işlemci, 1 GB RAM, NVidia GeForce FX 5900 Ultra ekran kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol manager oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Football Manager 2014 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Football Manager 2014 Oyun indir