Formula Truck SimulatorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Reiza Studios tarafından geliştirilen Formula Truck Simulator adlı oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Formula Truck Simulator oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu sefer büyük arabalar yani tırlar ile yarışacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Formula Truck Simulator oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Tırlar ile fazla sürat yapılamayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyunda 14 farklı markanın 18 tırını kullanabileceksiniz.

Formula Truck Simulator Oyunu

Formula truck simulator oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Dual Core@2.0 GHz işlemci, 1 GB RAM, 256 MB Ekran kartı ve 5 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine formula truck simulator oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınız indirebilirsiniz.

Download: Formula Truck Simulator Oyun indir