Forsaken WorldOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde perfectworld tarafından geliştirilen Forsaken World adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Forsaken world oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer alan MMORPG oyunudur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Forsaken world oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Fantastik bir dünyanın kapısı aralandı. Cüceler, Elfler, İnsanlar, Safkan ve Taş Adam ırklarından birini seçiyorsunuz. Oyunda Suikastçı, Ozan, Büyücü, Nişancı, Rahip, Koruyucu, Vampir ve Savaşçı olma üzere toplam 8 sınıf var ve her sınıfın kendine özel güçleri ve zayıf yönleri bulunuyor.

Forsaken World

Forsaken world oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 1GHz işlemci, 3 GB Ram , GeForce FX 5200 128 MB ekran kartı ve 8 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine forsaken world oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Forsaken World Oyun indir