Oyun indir bu oyun incelemesinde ColdWood Interactive tarafından geliştirilen ve JoWooD Productions tarafından da oyun piyasasına sunulan Freak Out: Extreme Freeride adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Freak Out: Extreme Freeride oyunu spor oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Freak Out: Extreme Freeride oyununun demo sürümünü yükledikten sonra oyunumuza geçin. Zorlu bir kış sporu sizleri bekliyor olacak. Aksiyon ve adrenalini bir arada yaşayacağınız Freak Out: Extreme Freerid oyununda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Freak out extreme freerid oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mekan tasarımları etkileyici olmuş.Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 1.8 GHz işlemci, 256 MB Ram ve 64 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak spor oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Freak Out: Extreme Freeride oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet iyi. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Freak Out Extreme Freeride Oyun indir