Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Nival Interactive nGame Ltd tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından da oyun piyasasına sunulan Frontline: Fields of Thunder adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Frontline: Fields of Thunder oyunu strateji ve savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelemenin sonundaki download linkini kullanın.

Frontline: Fields of Thunder oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunda 2. Dünya Savaşı konusu farklı bir şekilde işlenmiş. 2 ‘nci dünya savaşının en çetin bölgelerinden biri olan Kursk Savaşına ortak olacağız. Bu savaş Sovyet Ruslar ile Almanlar arasında geçiyor. İki ülkeden birini seçerek savaşın gidişine etki edin.

Frontline fields of thunder oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz Pentium 4 işlemci, 512 MB RAM, 128 MB 3D ekran kartı GeForce ekran kartı ve 4 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Frontline: Fields of Thunder oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Frontline Fields of Thunder oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kıllanın.

Download: Frontline Fields of Thunder Oyun indir