Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle MediaMobsters tarafından geliştirilen Gangland adlı oyununun demo sürümünü paylaşacağız. Gangland oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda uyumayan, acımasız suçluları yönetiyor olacaksınız. Bunun için de iyi bir strateji belirlemelisiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Gangland oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Bulunduğumuz şehirde iyiler hayatta kalamıyor. Hayatta kalmak için iyiliği bir kenara bırakarak acımasız bir dünyanın içerisinde hayatta kalmaya çalışın. Oyundaki karakterlerin düzgün giyimli olduklarına aldanmayın. Çünkü onlarda birer suç makinesi. Size verilen görevleri yerine getirerek bu dünyanın kurallarına uyun.

Oyunun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları gerçekten etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III, 128 MB RAM, NVIDIA GeForce 64 Mb ekran kartı ve 1 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gangland oyununu önerebiliriz. Gangland oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Gangland Oyun indir