gas guzzlers combat carnageOyun indir sitemizin bu günkü incelemesinde Gamepires tarafından geliştirilen Gas Guzzlers: Combat Carnage adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Gas guzzlers combat carnage oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gas guzzlers combat carnage oyununun demo sürümünü yükledikten sonra kendinize bir araba seçerek onu modifiye edebilir ve güçlü silahlarla yarışa hazırlayabilirsiniz. Oyunda birinci olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. İkinci olma gibi bir lüksünüz yok. Rakiplerinizi gerekirse yok edin.

gas guzzlers combat carnage oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gas guzzlers combat carnage oyununun görsel efektleri gayet başarılı dizayn edilmiş. Araba ve mekan tasarımları gayet etkileyici yapılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core i5 işlemci, Radeon 6850 Ekran kartı, 4 GB RAM ve 6 GB sabit disk alanına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine gas guzzlers combat carnage oyununu önerebiliriz. Gas guzzlers combat carnage oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfadaki linklerden birini kullanarak oyunu kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Gas Guzzlers: Combat Carnage Oyun indir