Glass WingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde From Soy Sauce LLC tarafından geliştirilen “Glass Wing” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Glass wing oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Büyülü bir macera sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Glass wing oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda yöneticeğimiz karakterin adı Nico Collard. Nico bir çetenin peşine düşüyor. Onları ararken bir çok maceranın kapısınıda aralamış oluyor.

Glass Wing

Glass wing oyununun görsel efektleri biraz flash oyunları andırıyor. Mekan ve karakter biraz daha gerçekçi olabilirdi diye düşünebilirsiniz.  Fakat büyülü bir dünya nasıl gerçekci olabilirdi ki. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel(R) Core(TM) i7-4510U işlemci, 8 Mb RAM, AMD Radeon HD 7420G ekran kartı ve 129 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine glass wing oyununu önerebiliriz.Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download:Glass Wing Oyun indir