Goal UnitedOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde goalunited tarafından geliştirilen “Goal United” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Goal united oyunu, Futbol Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgilsayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Goal united oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Oyunda kendinize bir takım oluşturabilirsiniz. Rakibiniz ise bu oyunu oynayan diğer kişiler. Haftalık lig, kupa ve dostluk maçlarını ücretsiz oynayabilirsiniz.

Goal United

Goal united oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Menü tasarımları ve futbolcular gayet başarılı. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel Core2 Duo@ 2.4Ghz işlemci, 2 GB Ram ve NVIDIA GeForce 6600 256 MB video kart gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak fifa manager kategorisinde oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Goal united oyununu bir alternatif olarak önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Goal United Oyun indir