Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Metropolis Software firması tarafından geliştirilen Gorky Zero: Beyond Honor adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Gorky zero beyond honor macera oyunları içerisinde kendine yer buluyor. Oyunda aksiyon ve macera iç içe girmiş durumda. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Gorky zero beyond honor oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda Cole Sullivan adlı bir kahramanı yöneteceğiz. Bizlere verilen görevleri yerine getirmek için düşman bölgesine sızıp kapıları askerlerimize açmamız gerekecek. Topladığımız bilgiler ile de düşmanlarımızı yenmeye çalışacağız.

Gorky zero beyond honor oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyunu daha cazip bir duruma getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III işlemci, GeForce 4 MX 440 Ekran kartı, 512 MB Ram ve 512 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gorky Zero: Beyond Honor oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Gorky Zero: Beyond Honor Oyun indir