Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Kuju Entertainment firması tarafından geliştirilen GT-R 400 oyununu sizlerle paylaşacağız. GT-R 400 oyunu araba yarış oyunlarının içerisinde yer almaktadır. GT-R 400 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

GT-R 400 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek arabanızı seçin. Hakemin bayrağı indirmesiyle gaza basın. GT-R 400 oyunumuz Lisanslı GT üniformaları, sponsor çıkartmaları ve ile tam lisanslı GT arabalarıyla harika bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Oyunumuz bizlere 3 kıta da 16 değişik yerde yarış yapma olanağı sunmaktadır.

GT-R 400 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Özellikle araba modifiyeleriyle kusursuz görünüyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 4 1.9 GHz işlemci, 512 MB RAM ve 100 MB Sabit disk alanı sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize GT-R 400 oyununu önerebiliriz. GT-R 400 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: GT-R 400 Oyun indir