Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SimBin Development Team tarafından geliştirilen GTR Evolution adlı oyunu sizlerle paylaşacağız.  Oyun araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. GTR Evolution oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

GTR Evolution oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlarını yaparak oyunumuza geçin. GTR Evolution oyunununda gerçeklik ön planda tutulmuş. Bunun için macera ararsanız hüsrana uğrayabilirsiniz. Yani virajlara 200 Km ile girerseniz kaza yapmamanız neredeyse imkansız. Bunun için oyunda gerçeklik unsurunu aklınızdan çıkartmayın.

GTR Evolution oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet güzel. Araba ve pist efektleri neredeyse gerçeğin aynısı. Ses efektleri ise bizleri yarış ortamına götürüyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 1 Gb Ram, 256 Mb ekran kartı ve 3.7 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize GTR Evolution oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: GTR Evolution Oyun indir