Han SavaşlarıOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde XS Software tarafından geliştirilen “Han Savaşları” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Han savaşları oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. İmparatorluk savaşlarına kendinizi hazırlayın. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Han savaşları adlı oyunun demo sürümünü kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek zorlu bir savaşın kapısını aralayın. Oyun içerisinde Bizans, Britanya, Frenk, Rusya, Litvanya, İberya, Almanya, Bulgaristan ırkları batıyı temsil ederken Moğollar, Farslar ve Araplar doğuyu temsil ediyor. Biz bu ırklardan birini seçip oyuna başlıyoruz. Kendi imparatorluğunuzu kurun.

Han Savaşları

Han savaşları oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 512 MB, 10 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak online oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine han savaşları oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Han Savaşları Online Oyun indir