Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Spellbound firmasının geliştirdiği Helldorado: Conspiracy adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Oyunumuz strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Helldorado: Conspiracy oyununun konusu vahşi batıyı konu alıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Helldorado: Conspiracy oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Sizinde tahmin edeceğiniz üzere vahşi batıda hayatta kalmak biraz zor. Oyunda Cooper adında bir kovboyu yöneteceğiz. Oyunun tamamında neredeyse kızıl derililer ile savaşacağız yada düellolara katılacağız.

Helldorado conspiracy oyunu görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu oynarken kendinizi vahşi batının içinde hissedebilirsiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 512 MB Ram, 128 MB ekran kartı ve 4 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Helldorado: Conspiracy oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Helldorado Conspiracy Oyun indir