Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle lo-interactive firmasının geliştirdiği Hitman: Blood Money oyununu sizlerle paylaşacağız. Hitman: Blood Money oyunu aksiyon ve macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Hitman: Blood Money oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Hitman: Blood Money oyununda yok edici bir ajanı yönetiyoruz. Oyundaki amacımız bize verilen görevleri harfiyen yerine getirmek. Bizlere Hitman: Blood Money oyununda kötü karakteri yok etme emirleri veriliyor. Oyunda para kullanımına dikkat edin. Yönettiğimiz karakterin silah ve ateş etme stilleri tamamen paraya bakıyor. Mahsum insanları yok etmemeye dikkat edin. Çünkü ünlü bir adanız bulunmakta. Buna zarar vermek istemezsiniz sanırım.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Hitman: Blood Money oyununda Glacier fizik motoru kullanılmış. Patlama sırasındaki görüntü ve ses efektleri ise mükemmel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 GHz işlemci, 512 MB RAM, DirectX 9.0c destekli ekran kartı ve 5 GB boş sabit disk alanı gibi sistem özelliklerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera ve aksiyon oyunlarından hoşlananlar için Hitman: Blood Money oyunu ideal bir oyundur. Hitman: Blood Money oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın. Açılan sayfada External Mirror 1 linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Hitman: Blood Money Oyun indir