Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software tarafından geliştirilen Hunting Unlimited 4 oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz Hunting unlimited indir kategorisinde yer alan bir avcılık oyunudur. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirisiniz.

Hunting Unlimited 4 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna geçin. Oyunumuzda yine vahşi doğanın tam göbeğinde olacağız. Amacımız av hayvanlarını bularak onları avlamak. Fakat onları bulmak biraz sorun. Bunun için haritayı etkin bir biçimde kullanmanız gerekli. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Oyunumuzun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Vahşi doğa tam anlamıyla oyuna aktarılmış. Hayvanların tasarımları gerçeği andırmaktadır. Hunting Unlimited 4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4@1.4 GHz işlemci, 256 MB Ram, 128 MB ekran kartı ve 1 GB Boş sabit disk alanına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak avcılık oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Hunting Unlimited 4 oyununu önerebiliriz. Hunting Unlimited 4 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Hunting Unlimited 4 Oyun indir