Oyun indir sitemizin bu yazısında sizlerle Eurocom ve Activision firmalarının ortak çalışması olan Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununu sunacağız. Oyumuz sinema filminden esinlenerek düzenlenmiş. Oyunda Sid adlı dinazoru yöneteceğiz. Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununu kurduktan sonra oyuna geçin. Oyunumuz intro ile başlamaktadır. Bu intro kısmını iti izlemenizi öneririm. 3 tane dinazor yumurtası bulur ve onlarla arkadaşlık kurar. Fakat dinazor yumurları bir süre sonra çatlar ve içlerinden yavru dinarzorlar çıkar. Anne dinazor gelir ve sid ile yavruları alır. Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununu da böylece başlamış olur.


Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununun görsel ve ses efektleri çocuklara hitap etmedir. Bu neden yetişkinler bu oyunu oynarken sıkılabilir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 1.8 GHZ işlemci, 512 MB Ram, Nvidia GeForce 6600 ekran kartı ve 2.77 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilir.

Sonuç olarak çocuk oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununu deniyebilir. Ice Age Dawn Of The Dinosaurs oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Ice Age Dawn Of The Dinosaurs indir