Infestation Survivor Stories Oyun indirOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Hammerpoint Interactive tarafından geliştirilen Infestation Survivor Stories oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Infestation survivor stories oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Zombilerin acımasız dünyasına hoş geldiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Infestation survivor stories oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. İnsanlar diğer zombi oyunları olduğu gibi bir virüs sonucu zombileşiyor ve tek dertleri insanları yemek oluyor. Kendinizi ve diğer insanları korumanız gerekiyor. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

Infestation Survivor Stories

Infestation survivor stories oyununun görsel efektlerinden dolayı üreticileri tebrik ederim. Karakterlerin ve mekanların efektleri gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHZ Quad Core işlemci, 4 GB RAM, Nvidia GTX 460/ATI Radeon HD 5850 ekran kartı ve 3 GB HD sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine infestation survivor stories oyununu önerebilirim. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Infestation Survivor Stories Oyun indir