Italian ChampionshipsOyun indir sitemizin bu günlü oyun incelemesinde Exent Technologies LTD tarafından geliştirilen Italian Championships adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Italian Championships oyunu , araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Italian Championships oyununda yarışında tadına vararak tozu dumana katmak sizlerin elinde. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Italian Championships oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak kendinize bir araba seçin ve yarışlara katılın. Oyunda seçmeniz için 7 farklı markadaki arabaya yer verilmiş. İtalya sokakların çılgınca bir yarışa girmek için fazla beklemeyin isterseniz.

italian championships oyunu

İtalian championships oyununun görsel ve ses efektleri Gta indir kategorisindeki oyunlar kadar olmasa idare eder. Pist tasarımları ve araba efektleri oyuna iyi aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 1 GHz, 256 Mb Ram ve 32 Mb ile 3D hızlandırıcı ekran kartına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine italian championships oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Italian Championships oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Italian Championships Oyun indir