Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Deck13 Interactive firması tarafından geliştirilen Jack Keane adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Jack Keane oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememiz sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Jack Keane oyunununda Jack adında bir maceracıyı yöneteceğiz. Bu karakter doğru yoldan para kazanmak için elinden geleni yapıyor. Fakat hiç bir işi rast gitmiyor. Ayrıca borç yüzünden gemisini de kaybedebilir. Tam bu sırada Jack gizli bir görev veriliyor. Bir ajanı hint açıklarında bir adaya götürmesi gerekiyor. Maceralı Jack Keane oyunu da böylelikle başlamış oluyor.

Jack keane oyunu görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Gemi ve karakter tasarımlarından dolayı oyun geliştiricilerini tebrik etmek gerekiyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 @ 2 GHz işlemci, 512 MB Ram, 128 MB Ekran kartı ve 1.5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Jack Keane oyununu önerebiliriz. Jack Keane oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Jack Keane Oyun indir