Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Kalypso firması tarafından geliştirilen “Jagged Alliance Back in Action” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Oyunumuz strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda başarılı olmak için iyi bir savaş stratejisine ihtiyacınız olacak. Jagged Alliance Back in Action oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Jagged Alliance Back in Action oyununun demo sürümünü indirdikten sonra oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunumuz bu tür oyunlar içerisinde bir efsane. Seçtiğiniz bölge içerisinde size verilen görevleri yerine getirerek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Bunun için elinizden geleni yapın.

Jagged alliance back in action oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter tasarım efektleri neredeyse kusursuz. Ses efektleri ise bizleri savaş ortamına doğru bir yolculuk yapmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 1.8 GHz işlemci, 2 GB Ram, 512 MB Ekran Kartı ve 3 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Jagged Alliance Back in Action oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Jagged Alliance Back in Action Oyun indir