Killing Floor 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Tripwire Interactive tarafından geliştirilen “Killing Floor 2” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Killing floor 2 oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunumuz korku teması üzerine kurulmuş. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bağlantı linkini kullanın.

Killing floor 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Zombiler akın akın üzerinize gelerek sizleri yok etmeye çalışacak. Rakiplerinizi yok ederek en yüksek skoru elde edin.

Killing Floor 2

Killing floor 2 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanların tasarımları etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.66 GHZ Intel Core 2 Duo E8200 işlemci , 3 GB RAM, GeForce GTS 250 veta Radeın HD 4830 ekran kartı ve 10 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine killing floor 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Killing Floor 2 Oyun indir