Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Big Huge Games, 38 Studios tarafından üretilen Kingdoms of Amalur: Reckoning adlı oyunu paylaşacağız. Kingdoms of Amalur: Reckoning oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Kingdoms of Amalur: Reckoning oyununu çok beklediğinizin farkındayız. Oyunumuzun nihayet demo sürümü yayınlandı. Oyunun başlangıcında Kingdoms of Amalur: Reckoning ısınmanız için size güzel görevler verilecek. Fakat oyunda ilerledikçe zorlaşacak. Bunun için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek.

Kingdoms of amalur reckoning oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Özellikle karakter tasarımları neredeyse kusursuz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core2 Duo işlemci, 1 GB Ram, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB ekran kartı ve 10.5 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Kingdoms of Amalur: Reckoning oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Kingdoms of Amalur: Reckoning Oyun indir