Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Plastic Reality Technologies firması tarafından üretilen Korea: Forgotten Conflict oyununu sunacağız. Korea: Forgotten Conflict oyunu savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Korea: Forgotten Conflict oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna dahil olun. Oyunumuzda işiniz biraz zor. Çünkü oyunda sadece kendinizden değil tim üyelerinin hepsinden sorumlu olacaksınız. Onlar başarısız olursa sizde başarısız sayılıyorsunuz. Timimizdeki elemanlar doktor, yıkım eksperi, sniper, gözcü ve sizden oluşuyor.

Korea: Forgotten Conflict oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium IV 1,5 GHz işlemci, 512 MB Bellek, 64 MB NVIDIA GeForce ekran kartı ve 1 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Korea: Forgotten Conflict oyununu önerebiliriz. Korea: Forgotten Conflict oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Korea Forgotten Conflict