Legend of GrimrockOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Almost Human Ltd tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan Legend of Grimrock adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Legend of Grimrock oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek legend of grimrock oyununa başlayın. Oyunda birbirinden güçlü 4 karakter var. Bunların içerisinden kendinize uygun olan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Karakterlerimizin kendilerine özgü güçleri olduğunu unutmayın. Yer altında vereceğiniz savaşta tuzakları ustalıkla geçerek verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Legend of grimrock oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Yaratıkların tasarımları ilgi çekici bir şekilde yapılmış. Ses efektleri ise oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift çekirdekli 2 GHz Intel işlemci, 2 gb Ram, ATI Radeon x 1600 ekran kartı ve 1 gb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Legend of Grimrock oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfadaki kırmızı renkteki download linkini kullanın ve “Your download is ready. Please click here to download the file.” yazılı yerden oyunu indirin.

Download : Legend of Grimrock Oyun indir