Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Traveller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman 2: DC Super Heroes adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. LEGO batman 2 dc super heroes oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Batman bu sefer Lego şeklinde kötülerin beşinde olacak. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Oyunun demo sürümünü indirdiktten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Arkham City şehrinde batman ve robin ile adalet dağıtmanız gerekiyor. Bunun için kötüleri durdurarak adalete teslim etmelisiniz. Lego batman 2 dc super heroes oyununu ister single modunda tek başınıza yada multiplayer modunda arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Lego batman 2 dc super heroes oyununun görsel efektleri diğer sürümüne nazaran daha başarılı olmuş. Ses efektleri ise biraz komik seslendirilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, NVIDIA 7600 ekran kartı ve 10 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize LEGO Batman 2: DC Super Heroes oyununu önerebiliriz. LEGO Batman 2: DC Super Heroes oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: LEGO Batman 2: DC Super Heroes Oyun indir