LEGO WorldsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde TT Games, Traveller’s Tales ikilisi tarafından geliştirilen LEGO Worlds adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Lego worlds oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer alan oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Lego worlds oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Atlar, develer, ayılar, dev matkaplar, uçaklar, uzay gemileri ve hatta ejderhalar oyunda bizleri bekliyor. Oyun Minecraft’ı tahtından ediyor.

LEGO Worlds

Lego worlds oyunun görsel efektleri idare eder seviyede duruyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Quad Core 2.6GHz işlemci, 4 GB RAM , NVIDIA GeForce GTX 480 ekran kartı ve 10 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine lego worlds oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: LEGO Worlds Oyun indir