Light of DarknessOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 3Claws tarafından geliştirilen “Light of Darkness” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Light of darkness oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunumuz korku teması üzerine kurulmuş. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bağlantı linkini kullanın.

Light of darkness oyununa bağlandıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Göz alıcı grafikler, canlı animasyonlar ve yaşayan bir dünyaya adım atıyorsunuz. Oldukça başarılı bir oyun. Düşmanlarınızı yok ederek en yüksek skoru elde edin.

Light of Darkness

Light of darkness oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanların tasarımları etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.66 GHZ Intel Core 2 Duo E8200 işlemci , 3 GB RAM, GeForce GTS 250 veta Radeın HD 4830 ekran kartı ve 10 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine light of darkness oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Light of Darkness Oyun indir