March of EmpiresOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Age of Empires indir kategorisinde bulunan Gameloft firması tarafından geliştirilen “March of Empires” adlı oyunu inceleyeceğiz. March of empires oyunu strateji ve savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Oyunda bölgeleri feth ederek dağlık bölgelerin kralı, kuzeyli çar veya çöl sultanı olun. Sizleri daha fazla meraklandırmadan march of empires adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

March of empires oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kralı seçerek ordumuz şövalyelerden, Çarı seçersek at sırtından hiç düşmeyen savaşçılardan, Sultanı seçersek te mızraklı savaşçılardan oluşuyor.

March of Empires

March of empires oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilere göre biraz daha başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. March of empires oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için windows 10, x86, arm, neutral işlemci ve 332,58 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak Age of Empires indir kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine march of empires oyununu önerebiliriz. Oyunun telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: March of Empires Oyun indir