Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Wargaming.net, Inc firması tarfından geliştirilen Massive Assault oyununu paylaşacağız. Massive Assault macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Massive Assault oyununu indirdikten sonra menü ayarlarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyun başlar başlamaz maceranın içine dalıyoruz. Amacımız bize verilen görevleri yerine getirmek. Bunun için büyük çaba harcamanız gerekebilir. Fakat yılmamalısınız.

Massive Assault oyununun görsel efektleri çok gelişmiş değildir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için 2.2 GHz işlemci, 256 MB Ram, ATİ RADEON 9600 ekran kartı ve 200 MB boş harddisk lanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyun severler Massive Assault oyununu bir alternatif olarak düşünebilir. Oyunun demosunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Massive Assault Oyun indir