MegapolisOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Social Quantum Ltd tarafından geliştirilen “Megapolis” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Megapolis oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Megapolis mobil sektöründe çok tutulan bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Megapolis oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Şehrinizi planlı bir şekilde kurmanız gerekiyor. Bunun için şehrin kritiklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Ekonomiye dikkat etmeniz gerekli.

Megapolis

Megapolis oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 29 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine megapolis oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Megapolis Android Sürümü Oyun indir

Megapolis iPhone Sürümü Oyun indir