Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Digitalmindsoft tarafından geliştirilen ve 1C Company tarafından da oyun piyasasına sunulan Men of War: Vietnam oyununu sizlerle paylaşacağız. Men of War: Vietnam oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Men of War: Vietnam oyununu indirdikten sonra menü ayarlamaları düzenleyin. Oyunumuz kendinden önceki sürümlere göre daha da gelişmiş ve görevler biraz daha zorlaşmış. Bunun için iyi bir savaş stratejisine ihtiyacınız var. Ekibinizi iyi yöneterek tüm görevleri yerine getirin.

Men of War: Vietnam oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve karakter tasarımları gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise bize savaş ortamını yaşatıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo E6550 2,33 GHz işlemci, 2 GB Ram, 256 MB ekran kartı, 1 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize men of war vietnam oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı olmuş. Men of war vietnam oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Men of War: Vietnam Oyun indir