Mini Motor Racing EVO Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde The Binary Mill tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Mini Motor Racing EVO” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Mini Motor Racing EVO oyunu, motor oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Mini Motor Racing EVO oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Mini motor racing evo sizlere diğer motor yarış oyunlarını unutturacak ve farklı deneyimler yaşatacak. Oyunu multiplayer mod da arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz. Yarışmalardan kazandığınız puanları paraya çevirerek yeni motorlar satın alabilirsiniz.

Mini Motor Racing EVO

Mini Motor Racing EVO oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz işlemci, 2 GB RAM, 128 mb ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak motor oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Mini Motor Racing EVO oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Mini Motor Racing EVO Oyun indir