Mirrors EdgeOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Electronic Arts tarafından geliştirilen “Mirrors Edge” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Mirrors edge oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz gelecek temalıdır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mirrors edge oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Şirketlerin içindeki ajanları yakalayarak bilgi edinerek kendi şirketinize vermeye çalışacaksınız. Dövüş teknikleri ve silah kullanma tekniklerini geliştirmeye çalışarak kendinizi geliştireceksiniz.

Mirrors Edge

Mirrors edge görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Gemiler ve karakterler gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.0 GHz işlemci, 1 GB RAM, NVIDIA GeForce 6800 ekran kartı ve 8 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine mirrors edge oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Mirrors Edge Oyun indir