Motorlu Tekne Yarışı 3DOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Doodle Mobile Ltd. tarafından geliştirilen “Motorlu Tekne Yarışı 3D” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Motorlu tekne yarışı 3d oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Motorlu tekne yarışı 3d oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Motorlu Tekneniz ile katıldığınız yarışmada rakiplerinizi geçmeniz gerekiyor. Hızlı yarış modunda kazanılan parayla kano satın alabilir ve yenileyebilirsiniz.

Motorlu Tekne Yarışı 3D

Motorlu tekne yarışı 3d oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.1 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine motorlu tekne yarışı 3d oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Motorlu Tekne Yarışı 3D Mobil Oyun indir