Murdered: Soul SuspectOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Airtight Games tarafından geliştirilen “Murdered: Soul Suspect” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Murdered soul suspect oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Gerçek bir mücadele sizlere kapılarını aralıyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Murdered soul suspect oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Gizemli bir cinayet ile oyunumuz başlar. Bu olayı çözerken size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Yöneteceğimiz dedektifin adı Ronan O’Connor.

Murdered: Soul Suspect

Murdered soul suspect oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar korkutucu bir şekilde düzenlenmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Quad i7 Core işlemci, 4 GB RAM, Nvidia GTX 660 ekran kartı ve 12 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine murdered soul suspect oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Yaş sınırlaması olan bir oyun. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Murdered Soul Suspect Oyun indir